37-38/2021 Moře kaluží: Blízko a daleko (výzva autorům)

Moře, kaluže, říčky, oceány a další (nejen) vodní plochy. Moře kaluží coby symbol. Nebo také texty z blízkého okolí i dalekých cest. Ať už fyzických, mentálních, či metafyzicky pojatých – Vyhlášená témata jako obvykle chápeme pestře a široce, přičemž se těšíme na jejich tradiční i zcela nečekaná pojetí.

Právě začínáme připravovat další číslo Partonymy, jehož název a téma zní Moře kaluží: Blízko a daleko. Své básnické, beletristické, literárně odborné a kritické texty nám můžete posílat do 28. 2. 2021 na adresu partonyma@seznam.cz.

Připomínáme, že texty v oblasti prózy a poezie musí souviset s aktuálně připravovaným tématem. Zároveň všechny přispěvatele žádáme, aby si předem prostudovali specifikace na našem webu (http://partonyma.cz/pro-prispevatele/). Texty přesahující maximální rozsah, nesplňující formální požadavky a texty zaslané po uzávěrce, nebudeme reflektovat.

Připomínáme též, že v našem archivu (https://partonyma.cz/category/archiv-cisel/) můžete číst novější z vydaných čísel zdarma ve formátu pdf.

Aktuální Partonyma (35-36/2020 Cesty ticha: války, mosty, demolice)  je nyní v tiskárně a vyjde brzy, prosíme však o trpělivost.